20 ROKOV tvoríme webové prezentácie a mobilné aplikácie...

VIAC O NÁS scroll down
 
Vývoj mobilných aplikácii iOS a Android

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Byť mobilný, informovaný a hlavne nestratiť kontakt – priority úspešných ľudí dneška, ktoré vedia mobilné aplikácie naplniť.

Mobilné aplikácie a ich vývoj sú bezpochyby fenoménom posledného desaťročia. Boom mobilnej konektivity a mobilných zariadení odkryl netušené možnosti  ich využitia. Ich využitie sa nezastavilo pri prehliadaní web stránok, pracovnej a súkromnej komunikácií.

Vývoj mobilných aplikácii a neustála tvorba nových odhalil ďalšie možnosti a mobilné aplikácie tak slúžia aj na zábavu, prácu, obchod, výuku, aktívny oddych, kultúrne a športové vyžitie pričom nachádzajú uplatnenie prakticky vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Cenová dostupnosť zariadení  a mobilných telekomunikačných dátových služieb spôsobili, že mobilné aplikácie pre iOS a Android zariadenia sú tak obľúbené. A my ich robíme... a robíme ich dobre...

Vyvíjame mobilné aplikácie podľa potreby, aby vám pomohli naštartovať, rozvíjať a zefektívňovať váš biznis. Ak je vašim cieľom byť úspešnejší a lepší než vaša konkurencia, radi vám s tým pomôžeme. Vývoj mobilných aplikácii je naším poslaním, preto u nás nájdete naslovovzatých odborníkov pripravených ochotne vám poradiť už pri tvorbe samotnej myšlienky, navrhnúť vám riešenie na mieru a nasmerovať vašu mobilnú aplikáciu a biznis smerom k úspechu.

Mobilné aplikácie - Mobilná aplikácia Hotel Galileo DonovalyMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia GIORNO - Vínna kartaMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia HKM Zvolen

Mobilné aplikácie iOSiOS

Produkty značky Apple sú vnímané ako vec prestíže, dizajnu a životného štýlu. Svojou filozofiou oslovujú zákazníkov po celom svete pre ktorých má AppStore na výber cez 2 milióny mobilných aplikácií. Produkty značky Apple, ako iPhone, Ipad, alebo Watch nie sú pre svojho majiteľa len spotrebným artiklom, ale aj módnym doplnkom a pracovným nástrojom. Všetky tieto vlastnosti robia z produktov využívajúcich platformu iOS komerčne najúspešnejšiu produktovú líniu na globálnom trhu, preto ak uvažujete o mobilnej aplikácii, mobilnú aplikáciu pre iOS jednoducho nemôžete vynechať.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Viac o mobilných aplikáciách pre iOS

Mobilné aplikácie AndroidAndroid OS

V súčasnosti najrozšírenejší operačný systém pre mobilné aplikácie predstavuje svojou otvorenosťou a variabilitou jedinečnú platformu pre široké spektrum výrobcov mobilných zariadení. Zariadenia využívajúce túto Android platformu ponúkajú svojim používateľom univerzálnosť a nezávislosť od hardvérovej platformy.
Prostredníctvom služby Google Play je k dispozícií na stiahnutie cez 2,2 milióna mobilných aplikácii. Vývojárom pri vývoji mobilných aplikácií dáva Android spravidla neobmedzené možnosti z hľadiska vývoja mobilných aplikácií pre široké portfólio produktov od „wearables“ cez smartfóny, set-top boxy až po využitie v automobilovom priemysle.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Viac o mobilných aplikáciách pre Android

 
Vývoj internetových obchodov, eshopov na mieru

INTERNETOVÉ OBCHODY

Získajte náskok vďaka eshopu podľa Vašich požiadaviek. Eshop je najvýkonnejším predajným nástrojom v súčasnej digitálnej dobe.  Má neustále rastúci trend v celosvetovom meradle a je už jasné, že bez eshopu sa v dnešnej biznis dobe nezaobídete.

Úspešný eshop nestačí len vytvoriť. Je potrebné sa o neho starať, zlepšovať aby zarábal. Pri tvorbe eshopov a ich návrhoch sa snažíme rozmýšľať ako zákazník a vytvoriť ho tak, aby bol prínosom ako pre zákaznika, tak aj pre Vás. Eshop je možné prepojiť na vaše interné informačné, účtovné, skladové alebo výrobné systémy, ako aj zjednodušiť jeho správu a zefektívniť prácu.    

Ponúkame návrh moderného a funčného eshopu s podrobnými štatistikami o KPI, o objednávkach, o nákupnom správaní sa vašich zákazníkov. Implementujeme všetky platobné karty a brány dostupné na trhu. Integrujeme váš elektronický obchod do porovnávačov cien.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma. Preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe webových prezentáciách a eshop,  ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Internetové obchody - Internetový obchod BPPInternetové obchody - Internetový obchod FuenteInternetové obchody - Internetový obchod Dr. KresánekInternetové obchody - Internetový obchod LiteratInternetové obchody - Internetový obchod TEN Shop
 
Vývoj webových aplikácii na mieru

WEBOVÉ APLIKÁCIE

Tvoríme informačné systémy na mieru, či už ide o jednoduché webové aplikácie, ktoré pomôžu vaším službám a dajú im nový rozmer, alebo o komplexné databázové riešenia prepojené s rôznymi systémami, vytvorené pre Vaše potreby.

Webové prezentácie už nie sú len prezentáciami. Pretvárajú sa do webových aplikácií, ktoré pomáhajú v biznise zjednodušiť a zefektívniť obchod. Webové aplikácie ako rôzne rezervačné a plánovacie systémy, kalendáre, tímové a projektové nástroje, napojené na ďalšie aplikácie v organizácii, na výrobné, ekonomické a skladové systémy. Toto všetko je už dnes neodmysliteľnou súčasťou potrieb a požiadaviek moderných firiem.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe webových aplikácií a ich možnostiach, trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

 

Webové aplikácie - Webová aplikácia embracoWebové aplikácie - Webová aplikácia HolcimWebové aplikácie - Webová aplikácia SportclinicWebové aplikácie - Webová aplikácia XOXO CRM systém
 
Vývoj webových prezentácii

WEBOVÉ PREZENTÁCIE

S našimi prezentáciami vystrelíme váš biznis na samotný vrchol, odkiaľ sa budete spokojne pozerať ako vaša konkurencia za vami zaostáva. Originálny dizajn, responzivita a nadčasovosť sú našimi mantrami.

Vytvárame webové portály a firemné stránky  výlučne na základe požiadaviek zákazníka tak, aby plne vyhoveli potrebám a očakávaniam pre váš biznis. Naše portfólio tvoria firemné a produktové prezentácie, s blogami, novinkami ako aj informačné a rezervačné portály.

Pre tvorbu prezentácií využívame najmä open source riešenia, ktoré majú 2 hlavné výhody. Sú technologický silné a cenovo dostupné.
Súčasťou každej našej webovej prezentácie je redakčný systém (CMS), ktorý zjednodušuje editáciu a správu webu klientovi.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe webových prezentáciách, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Webové prezentácie - Webová prezentácia Lepšie školyWebové prezentácie - Webová prezentácia MeridaWebové prezentácie - Webová prezentácia Šetriza3Webové prezentácie - Webová prezentácia UbytujSa.sk
ActivIT consultation - coffee

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA KÁVU A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 08 MAR

    Sme radi, keď vidíme, že naša práca prináša našim klientom skvelý pocit a splnenie ich snov! Dnes sa na portáli ,,Čo dokáže mama" vytvorený Activiťákmi zaregistrovala 500tá šikovná mamička, ktorá si túžila svoju záľubu premeniť v malé podnikanie a tak si plniť svoje sny. ,,Sme totálne nadšené. Mamkám web príde prehľadný a krásne na ňom vedia pracovať.  ĎAKUJEME za všetko. Sme také šťastné, že Vás máme. Ste najlepšia programátorska firma na Slovensku (a to vieme o čom hovoríme, lebo sme skúšali už niekoľko a stratili veľa peniažkov)", hovorí Andrea Kováčová, zakladateľka projektu. Tak želáme Vám, všetkým žienkam a mamičkám krásny deň žien! Budememe sa nažiť naďalej plniť vaše sny. 

  • 31 OKT

    ActivIT vytvoril jedninečnú webovú prezentáciu historicky prvého skautského centra na svete založeného v roku 1923 zakladateľom skautkého hnutia, Lordom Baden-Powellom. Toto skautské centrum svetového charakteru s návštevnosťou cez 13 000 hostí ročne z vyše 50 rôznych krajín sveta sa nachádza v srdci Švajčiarkých Álp, v dedinke Kandersteg. Sme hrdí na to, že môže pomáhať tomuto skautskému centru, ktorého poslaním je zanechať svet lepším prostredníctvom výchovy, neformálneho vzdelávania a zmysluplného využitia volného času detí a mladých ludí v medzinárodnom prostredí. 

  • 07 SEP

    Aj tohto roku sme si niektorí boli zašportovať a oddýchnuť na MEGA úspešnej týždennej teambuildingovej akcii roku. Druhý septembrový týždeň sme spojili sily, kolegovia a kamaráti firiem ActivIT a BLACK COFFEE. Spoločne sme si zmerali sily s inými, na jachtárskej súťaži severnou Dalmáciou. Súťažilo 15 lodí a aj napriek roztrhnutiu lana na hlavnej plachte počas 2. rozplavby, sme sa nakoniec tešili z 3. a 4. miesta! Výnimočná partia a výnimočné umiestnenia to je výsledok akcie REGATA...

750+ PROJEKTOV