O nás

Sme mladý, dynamický kolektív pôsobiaci v Banskej Bystrici a Bratislave. Venujeme sa tvorbe webových a mobilných aplikácií, webových portálov, stránok, elektronických obchodov a hier.

Už viac ako 22 rokov sme zameraní nie len na skvelo vyzerajúci dizajn, ale tiež funkcionalitu. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam sme tu pre zákazníkov a vytvárame riešenia ktoré uspokojujú každú klientovu potrebu. Klienti oceňujú náš klientsky orientovaný prístup a tvorivosť.

Naším cieľom je priniesť klientovi správne riešenie použitím unikátneho pohľadu, ktoré ho odlíši a prinesie náskok pred konkurenciou. Naša inovatívnosť je pretavená do neustáleho napredovania, iba tak môžeme vyvíjať a prinášať pre našich klientov tie najlepšie riešenia. Pre nás nič nie je nemožné, plníme priania skoro na počkanie.  

Po vytvorení webu, alebo aplikácie nie je koniec. Našou filozofiou je dlhodobá spolupráca a pravidelná starostlivosť o projekty, ktoré sme vytvorili. Nemusíte si robiť starosti s novými trendmi a technológiami, pomôžeme Vám. Vytrvalosť je to, čo odlišuje úspech od neúspechu. Náš zodpovedný, disciplinovaný a vytrvalý prístup je pre Vás zárukou profesionality.

Máme vynikajúcu prácu za priaznivé ceny, preto sa k nám zákazníci radi vracajú a odporúčajú nás ďalej. Budeme nesmierne radi, ak aj Vás budeme môcť presvedčiť o našich kvalitách.

Dajte nám príležitosť a naše riešenia Vám pomôžu vo Vašom biznise.

O nás - Skúsenosti
22

rokov skúseností

O nás - Projekty
750+

dokončených projektov

O nás - Pizza
790

zjedených pízz

O nás - We rock
285

klientov vraví, že sme bombastickí

 

NAŠE BENEFITY

1.

Máme radi svoju prácu

Sme firma plná mladých a aktívnych ľudí milujúcich svoju prácu – my však prácu berieme ako naše hobby. Webky, appky, e-shopy – všetko Vám vyčaríme pod jednou strechou.

2.

Sledujeme trendy technológií

Svet technologií a dizajnu sa neustále mení, preto aj my sledujeme čo sa deje vo svete a spolu s ním napredujeme.

3.

Sme flexibilní a vynaliezaví

Máte záujem o webstránku, no Vaše podklady zívajú prázdnotou? Nečakáme, konáme – kreslíme, píšeme a programujeme tak, aby ste sa vďaka Vašej novej webstránke druhýkrát zamilovali do svojho biznisu.

4.

Prinášame výsledky

Našim klientom sa snažíme prinášať také weby a aplikácie, ktoré ich na trhu hneď odlíšia od konkurencie.

5.

Pracujeme profesionálne

Či už sú to programátori, dizajnéri alebo copywriteri, každý sa snaží robiť svoju prácu na maximálnej možnej úrovni.

6.

Postaráme sa o Vás

Odovzdaním a ukončením projektu sa naša práca nekončí. O každú webku sa treba starať, preto ponúkame aj starostlivosť a podporu.

 
Ing. Roman Molčany PhD.
Ing. Roman Molčany, PhD.
Co-founder
Ing. Peter Lovič
Ing. Peter Lovič
Co-founder
 

STÁLE NIE STE PRESVEDČENÝ?Vstúpte a prezrite si našu prácu.
REFERENCIE