Mobilné aplikácie pre iOS

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita nakoľko sú určené výhradne pre hardvér od firmy Apple. Apple úzkostlivo dbá na bezpečnosť a kompatibilitu aplikácií so zariadeniami. Z toho dôvodu podrobuje všetky aplikácie pred publikovaním v AppStore hĺbkovej kontrole. Dodržiavaním striktných kritérii si buduje imidž dôveryhodnej spoločnosti, ktorej prioritou je ochrana používateľa pred znužitím citlivých dát a ochrana pred škodlivým kódom. Apple ponúka prostredníctvom AppStore zhruba 2 milióny bezplatných i spoplatnených mobilných aplikácii, čo zaraďuje platformu iOS medzi najziskovejšie.

ActivIT pre vás dokáže vytvoriť akúkoľvek mobilnú aplikáciu. Od jednoduchých prezentačných mobilných aplikácii, informačných, rezervačných a nákupnych aplikácii, cez komunikačné a komunitné aplikácie až po vysoko špecializované aplikácie pre pracujúce so zabezpečenými  údajmi a citlivými informáciami.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Späť na mobilné aplikácie

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 01 JÚN

    Odštartujte horúce dni leta 2017 a zapojte sa do súťaže "Blackovci na cestách". Spoločnosť ActivIT je generálnym partnerom letnej súťaže kaviarní BLACK COFFEE v Banskej Bystrici a vo Zvolene.

  • 13 MAR

    Klub HKM Zvolen vstupuje do bojov play-off hokejovej extraligy s novou webovou stránkou od firmy ActivIT.

  • 07 FEB

    Vďaka mobilným aplikáciám od ActivIT sa môžu fanúšikovia zvolenskéhožilinského hokeja poctivo pripraviť na blížiace zápasy extraligového play-off. Sťahujte a fandite svojmu klubu.

750+ PROJEKTOV