Mobilné aplikácie pre iOS

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita nakoľko sú určené výhradne pre hardvér od firmy Apple. Apple úzkostlivo dbá na bezpečnosť a kompatibilitu aplikácií so zariadeniami. Z toho dôvodu podrobuje všetky aplikácie pred publikovaním v AppStore hĺbkovej kontrole. Dodržiavaním striktných kritérii si buduje imidž dôveryhodnej spoločnosti, ktorej prioritou je ochrana používateľa pred znužitím citlivých dát a ochrana pred škodlivým kódom. Apple ponúka prostredníctvom AppStore zhruba 2 milióny bezplatných i spoplatnených mobilných aplikácii, čo zaraďuje platformu iOS medzi najziskovejšie.

ActivIT pre vás dokáže vytvoriť akúkoľvek mobilnú aplikáciu. Od jednoduchých prezentačných mobilných aplikácii, informačných, rezervačných a nákupnych aplikácii, cez komunikačné a komunitné aplikácie až po vysoko špecializované aplikácie pre pracujúce so zabezpečenými  údajmi a citlivými informáciami.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Späť na mobilné aplikácie

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 08 MAR

    Sme radi, keď vidíme, že naša práca prináša našim klientom skvelý pocit a splnenie ich snov! Dnes sa na portáli ,,Čo dokáže mama" vytvorený Activiťákmi zaregistrovala 500tá šikovná mamička, ktorá si túžila svoju záľubu premeniť v malé podnikanie a tak si plniť svoje sny. ,,Sme totálne nadšené. Mamkám web príde prehľadný a krásne na ňom vedia pracovať.  ĎAKUJEME za všetko. Sme také šťastné, že Vás máme. Ste najlepšia programátorska firma na Slovensku (a to vieme o čom hovoríme, lebo sme skúšali už niekoľko a stratili veľa peniažkov)", hovorí Andrea Kováčová, zakladateľka projektu. Tak želáme Vám, všetkým žienkam a mamičkám krásny deň žien! Budememe sa nažiť naďalej plniť vaše sny. 

  • 31 OKT

    ActivIT vytvoril jedninečnú webovú prezentáciu historicky prvého skautského centra na svete založeného v roku 1923 zakladateľom skautkého hnutia, Lordom Baden-Powellom. Toto skautské centrum svetového charakteru s návštevnosťou cez 13 000 hostí ročne z vyše 50 rôznych krajín sveta sa nachádza v srdci Švajčiarkých Álp, v dedinke Kandersteg. Sme hrdí na to, že môže pomáhať tomuto skautskému centru, ktorého poslaním je zanechať svet lepším prostredníctvom výchovy, neformálneho vzdelávania a zmysluplného využitia volného času detí a mladých ludí v medzinárodnom prostredí. 

  • 07 SEP

    Aj tohto roku sme si niektorí boli zašportovať a oddýchnuť na MEGA úspešnej týždennej teambuildingovej akcii roku. Druhý septembrový týždeň sme spojili sily, kolegovia a kamaráti firiem ActivIT a BLACK COFFEE. Spoločne sme si zmerali sily s inými, na jachtárskej súťaži severnou Dalmáciou. Súťažilo 15 lodí a aj napriek roztrhnutiu lana na hlavnej plachte počas 2. rozplavby, sme sa nakoniec tešili z 3. a 4. miesta! Výnimočná partia a výnimočné umiestnenia to je výsledok akcie REGATA...

750+ PROJEKTOV