Mobilné aplikácie pre iOS

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita nakoľko sú určené výhradne pre hardvér od firmy Apple. Apple úzkostlivo dbá na bezpečnosť a kompatibilitu aplikácií so zariadeniami. Z toho dôvodu podrobuje všetky aplikácie pred publikovaním v AppStore hĺbkovej kontrole. Dodržiavaním striktných kritérii si buduje imidž dôveryhodnej spoločnosti, ktorej prioritou je ochrana používateľa pred znužitím citlivých dát a ochrana pred škodlivým kódom. Apple ponúka prostredníctvom AppStore zhruba 2 milióny bezplatných i spoplatnených mobilných aplikácii, čo zaraďuje platformu iOS medzi najziskovejšie.

ActivIT pre vás dokáže vytvoriť akúkoľvek mobilnú aplikáciu. Od jednoduchých prezentačných mobilných aplikácii, informačných, rezervačných a nákupnych aplikácii, cez komunikačné a komunitné aplikácie až po vysoko špecializované aplikácie pre pracujúce so zabezpečenými  údajmi a citlivými informáciami.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Späť na mobilné aplikácie

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 07 SEP

    Aj tohto roku sme si niektorí boli zašportovať a oddýchnuť na MEGA úspešnej týždennej teambuildingovej akcii roku 2018. Druhy septembrový týždeň sme spojili sily, kolegovia a kamaráti firiem ActivIT a BLACK COFFEE. Spoločne sme si zmerali sily s inými, na jachtárskej súťaži severnou Dalmáciou. Súťažilo 15 lodí a aj napriek roztrhnutiu lana na hlavnej plachte počas 2. rozplavby, sme sa nakoniec tešili z 3. a 4. miesta! Výnimočná partia a výnimočné umiestnenia to je výsledok akcie REGATA 2018...

  • 20 AUG

    Staňte sa súčasťou najkomplexnejšieho voľno- časového portálu Tamto.sk od ActivIT. Tamto.sk ponúka najlepšieho sprievodcu Slovenskom a možnosť inzerovať a propagovať všetky druhy, veľkosti a spôsoby podujatí. Podujatia! Zaujímavosti! Služby! To všetko na jednom mieste! Objavujme spolu ...

  • 20 APR

    Úspešný výrobca tieniacej techniky K-system zrýchľuje svoj objednávkový proces výrobkov pre odberateľov prostredníctvom nového systému MyKsystem od ActivIT.

750+ PROJEKTOV