Mobilné aplikácie pre iOS

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita nakoľko sú určené výhradne pre hardvér od firmy Apple. Apple úzkostlivo dbá na bezpečnosť a kompatibilitu aplikácií so zariadeniami. Z toho dôvodu podrobuje všetky aplikácie pred publikovaním v AppStore hĺbkovej kontrole. Dodržiavaním striktných kritérii si buduje imidž dôveryhodnej spoločnosti, ktorej prioritou je ochrana používateľa pred znužitím citlivých dát a ochrana pred škodlivým kódom. Apple ponúka prostredníctvom AppStore zhruba 2 milióny bezplatných i spoplatnených mobilných aplikácii, čo zaraďuje platformu iOS medzi najziskovejšie.

ActivIT pre vás dokáže vytvoriť akúkoľvek mobilnú aplikáciu. Od jednoduchých prezentačných mobilných aplikácii, informačných, rezervačných a nákupnych aplikácii, cez komunikačné a komunitné aplikácie až po vysoko špecializované aplikácie pre pracujúce so zabezpečenými  údajmi a citlivými informáciami.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Späť na mobilné aplikácie

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 30 MAR

    Staňte sa súčasťou najkomplexnejšieho voľno- časového portálu Tamto.sk od ActivIT. Tamto.sk ponúka najlepšieho sprievodcu Slovenskom a možnosť inzerovať a propagovať všetky druhy, veľkosti a spôsoby podujatí. Podujatia! Zaujímavosti! Služby! To všetko na jednom mieste! Objavujme spolu ...

  • 21 FEB

    Športuj podľa vlastných pravidiel s novou aplikáciou Ready For Sport. Aktivuj si niektorý z balíčkov a získaj rozsiahlu ponuka športov, cvičení a lokalít. Stiahni si Ready For Sport appku vo svojom Google Play alebo App Store.

  • 16 NOV

    Tipuj kedykoľvek a kdekoľvek! S novou aplikáciou od DOXXbet pre iOS Vám neujde už žiadny zápas! Aplikácia ponúka rýchle a prehľadné tipovanie a unikátne spojenie predzápasového a LIVE tipovania.

750+ PROJEKTOV