Mobilné aplikácie pre iOS

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita nakoľko sú určené výhradne pre hardvér od firmy Apple. Apple úzkostlivo dbá na bezpečnosť a kompatibilitu aplikácií so zariadeniami. Z toho dôvodu podrobuje všetky aplikácie pred publikovaním v AppStore hĺbkovej kontrole. Dodržiavaním striktných kritérii si buduje imidž dôveryhodnej spoločnosti, ktorej prioritou je ochrana používateľa pred znužitím citlivých dát a ochrana pred škodlivým kódom. Apple ponúka prostredníctvom AppStore zhruba 2 milióny bezplatných i spoplatnených mobilných aplikácii, čo zaraďuje platformu iOS medzi najziskovejšie.

ActivIT pre vás dokáže vytvoriť akúkoľvek mobilnú aplikáciu. Od jednoduchých prezentačných mobilných aplikácii, informačných, rezervačných a nákupnych aplikácii, cez komunikačné a komunitné aplikácie až po vysoko špecializované aplikácie pre pracujúce so zabezpečenými  údajmi a citlivými informáciami.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Späť na mobilné aplikácie

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA

AKTUALITY

  • 08 OKT

    S našim klientom sme rozbehli start-upový projekt dalimark.com. Nakupuj a predávaj bez obmedzení na globálnom online trhovisku. Bezplatnú aplikáciu Dalimark nájdeš vo svojom Google Play alebo App Store.

  • 18 AUG

    Vďaka mobilnej aplikácii PriceWatch od ActivIT budete informovaní o vývoji cien elektriny a plynu na slovenskom trhu. Stiahnite si ju aj Vy a získajte aktuálne informácie o trhových cenách komodít.

  • 01 JÚN

    Odštartujte horúce dni leta 2017 a zapojte sa do súťaže "Blackovci na cestách". Spoločnosť ActivIT je generálnym partnerom letnej súťaže kaviarní BLACK COFFEE v Banskej Bystrici a vo Zvolene.

750+ PROJEKTOV