Kandersteg International Scout centre

Kandersteg International Scout centre je ubytovacie a outdoorové centrum Svetovej Organizácie Skautského hnutia a nachádza sa v srdci švajčiarských Álp. Centrum bolo založené v roku 1923 a odvtedy je nepretržite v prevádzke vedené medzinárodným tímom skautských doborovoľníkov. Ročne navštívi centrum vyše 13 000 hostí z 50 rôznych krajín sveta. Toto skautské centrum okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka aj pestrú paletu s vyše 200 zážitkovo-vzdelávacími a outdoorovými aktivitami. Kandersteg je doslova Mekkou pre členov skautského hnutia, nakoľko bolo založené zakladateľom skautingu, Lordom Baden Powellom.

Čo bolo našim cieľom

Našim cieľom bolo vytvoriť vizuálne atraktívnu webovú stránku prehľadne mapujúcu komplexnú ponuku ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb spolu s detailných prehľadom vyše 200 voľnočasových aktivít. Všetky tieto služby je možné si pohodlne vybrať a zarezervovať a navyše sme sa tiež postarali o prepojenie ubytovacích služieb s interným rezervačným systémom. Web tiež slúži na propagáciu dobrovoľníckych pozícii, na ktoré môžu záujemcovia reagovať vďaka integrovanému prihláškovému systému ušitému na mieru centra. Zvolili sme nadčasový, originálny a užívateľský priateľský dizajn, aby plánovanie alpských dobrodružstiev hosťami centra bolo jednoduché, atraktívne, ale zároveň informačne bohaté.

KANDERSTEG
SWITZERLAND
SCOUT CENTRE

RESPONSIVE DESIGN

"The proposal of ActivIT was definitely standing out of the other ones with the depth of the technical specification, detailed development stages and affordable price. We are very happy that we have chosen ActivIT! Extremely professional and clear communication, timely execution of the project phases, smooth cooperation are just a few of the great strengths of their team. Most importantly, we see the proof of their amazing work in all the positive feedback we get from users of our new website!"

MARKETING TEAM
KANDERSTEG INTERNATIONAL SCOUT CENTRE SWISS

  • WISHLIST AKTIVÍT

    Aktivity je možné filtrovať na základe viacerých, pre návštevníkov podstatných, parametrov. Pre záujemcov o konkrétnu aktivitu je možné nahliadnuť na komplexný detail aktivity, s možnosťou uloženia do Wishlistu a následne do objednávkového formulára

  • PREHĽADNÁ PONUKA UBYTOVANIA

    Ubytovanie v centre má kapacitu 355 lôžok v štyroch rôznych budovách a 1200 miest na táborenie v priľahlom kempingu. Tieto ubytovacie možnosti bolo potrebné prehľadne usporiadať, zjdenotiť ich informačnú architektúru a prepojiť online kalendár obsadenosti s daným typom budovy resp. kempom. Podarilo sa nám to a to všetko vrámci jednej stránky!

  • FORMULÁR PRE UCHÁDZAČKOV O PRÁCU

    Centrum ponúka vyše 35 rôznych dobrovoľníckych pozícii. Tie je možné filtrovať podľa záujmu, momentálneho statusu otvorenia pozície a dĺžky dobrovoľníckeho pomeru. Na pozície je možné reagovať buď odberom notifikácii, keď sa pozícia otvorí, alebo ak je pozícia otvorená samotným vyplnením prihláškového formulára. Systém automaticky pošle emaily uchádzačom o ďalších krokoch výberového procesu a bezpečne uchováva všetky dáta s možnosťou exportu vybraných informácii o uchádzačoch. Takéto riešenie výrazne ušetrilo čas strávený administráciou prihlášok a komunikáciou s uchádzačmi.

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!