Doxxbet

DOXXbet je uznávaná stávková kancelária. Vznikla na medzinárodnom trhu ešte v roku 1990 a od roku 2013 je už plne licencovaná spoločnosť aj v Slovenskej republike, čo znamená naozaj bezpečné tipovanie. Na DOXXbete si môžete vybrať až z 25 športov, čo je viac ako 100 športových líg. Tipovanie cez mobil už nebude pre tipujúcich len hudbou budúcnosti!

Čo bolo našim cieľom

Pre DOXXbet stávkovú kanceláriu sme vytvorili iOS a Android mobilnú aplikáciu pre pohodlný prístup ku kurzovej ponuke športových podujatí. Vrámci aplikácie je možné sledovať predzápasové stávky, LIVE stávky, atraktívne bonusy a akcie, vernostný program a taktiež novinky zo sveta športu. Aplikácia ponúka hráčom taktiež kompletnú kurzovú ponuku na všetky aktuálne podujatia, detailnú kurzovú ponuku každého zápasu, špeciálne kurzy, ázijské hendikepy a oveľa viac.

ANDROID

Mobilné aplikácie DOXX pre platformy iOS a Android rozširujú možnosti stávkovania z webovej platformy priamo do mobilov. Sprístupňujú tak širokú škálu možností a funkcionalít pri stávkovaní.

IOS
FOOTBALL
TENNIS
HOCKEY

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!