Čo dokáže mama

Projekt Čo dokáže mama sa snaží podporiť všetky mamičky, ktoré túžia po sebarealizácii popri svojich deťoch. Každá maminka je skvelá a veľmi veľa dokáže. Jedna pečie výborné torty, iná sa našla v ručných prácach, ďalšia má skúsenosti s účtovníctvom či precvičovaním aerobiku. Túžbou jednej z mamičiek bolo podporiť tieto maminky na ceste za ich veľkým snom, aby dokázali svoju záľubu preklopiť v malé podnikanie, a aby naplno využívali svoj potenciál v práci, ktorá ich skutočne teší. A tak vznikol projekt Čo dokáže mama. Najskôr na Facebook-u, neskôr prišiel s myšlienkou viacerých podporných stránok, z ktorých sa viac ako 7 rokoch spolupráce stal veľký portál ponúkajúci Marketplace, Crowdfunding priestor a veľa ďalšieho.

Čo bolo našim cieľom

Našim cieľom bolo vypočuť požiadavky a posunúť riešenie, ktoré sme spolu s klientom trovili už pár rokov do novej fázy, modernejšej, pútavejšej a ucelenejšej tak, aby zastrešilo nové smerovanie projektu Čo dokáže mama, ponúklo svojím klientom nové možnosti a služby a to všetko v ešte modernejšom a atraktívnejšom prevedení s rozšírením o nové sekcie, novú službu Crowdfunding.

ČO DOKÁŽE MAMA

„Dobrý deň naši Activiťáci, chcela som Vám dať vedieť, že máme za sebou ďalšiu úspešnú kampaň na našom Crowdfundingu, ktorú sme dali na vyše 300%. Posielam vám video, ako sme balili 700 kníh za jeden deň.“

Marketplace

Fundraising

Responsive

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!