Čo dokáže mama

Projekt Čo dokáže mama sa snaží podporiť všetky mamičky, ktoré túžia po sebarealizácii popri svojich deťoch. Každá maminka je skvelá a veľmi veľa dokáže. Jedna pečie výborné torty, iná sa našla v ručných prácach, ďalšia má skúsenosti s účtovníctvom či precvičovaním aerobiku. Túžbou jednej z mamičiek bolo podporiť tieto maminky na ceste za ich veľkým snom, aby dokázali svoju záľubu preklopiť v malé podnikanie, a aby naplno využívali svoj potenciál v práci, ktorá ich skutočne teší.

Čo bolo našim cieľom

Portál slúžiaci mamičkám, nie mamičky portálu! Našim cieľom bolo vytvoriť riešenie, kde si každá šikovná mamička môže vytvoriť svoj obchodík a prezentovať svoje výrobky či služby ostatným. Zároveň je tu možnosť pre verejnosť zažiadať si zákazky priamo u mamičiek. Nakoľko mamičky sú neraz v pohybe popri deťoch responzívny dizajn, jednoduché užívateľské prostreredie a jasná navigácia boli taktiež kľúčové pri tvorbe tohoto riešenia.

ČO DOKÁŽE MAMA

RESPONSIVE DESIGN

"ActivIT vytvoril pre tvorivé slovenské mamičky vynikajúcu funkčnú platformu na predaj svojich výrobkov a služieb. A tým nám splnil náš veľký mamičkovský sen.
Ďakujeme!"

 • OBCHODÍKY NAŠICH MAMIČIEK

  Doteraz bolo vrámci portálu vytvorených vyše 900 individuálnych obchodov, cez ktoré predávajú výrobky zo svojej dielne alebo poskytujú iné služby. Kontá sú ľahko spravovateľné a odpadáva taktiež zdĺhavá administrácia.

 • INTERAKTÍVNY SPRIEVODCA WEBOVOU STRÁNKOU

  Ste nový na Čo dokáže mama? Nechajte si predstaviť tento skvelý projekt a spoznajte funkcionality tohoto webu vďaka nášmu interaktívnemu sprievodcovi.

 • MODULY AUKCIE

  Pomáhať si navzájom! Naše mamičky vedia o čom hovoria. Častokrát nás život postaví pred náročné skúšky, ktoré neraz ovplyvňujú životy našich milovaných. Mamičky chcú byť nápomocné aj v takých prípadoch a preto sme vytvorili modul aukcie umožňujúci zozbierania finančnej pomoci pre konkrétne charitatívne účely.

 • BLOG, SÚŤAŽE A PODUJATIA

  Portál Čo dokáže mama nie je len predajným miestom, ale aj priestorom na inšpiráciu, tvorivosť a angažovanosť. Blog plný užitočných informácii, kreatívne súťaže pre mamičky a ich ratolesti a podujatia pre zdieľanie nápadov sú esenciálnymi prísadami nášho riešenia.

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!