MASS KONFIGURATOR

MASSPRODUCTION, švédska neomodernistická nábytkárska spoločnosť s víziou funkčného a elegantného dizajnu, spoločnosť zameraná na súhru medzi objektom a kontextom. Aby realizovali svoju víziu, prevzali kontrolu nad celým výrobným reťazcom - výrobou, predajom a marketingom. Tento priekopnícky prístup sa krásne vyplatil nielen v prehľadnosti dizajnu, ale aj vo významných oceneniach, renomovaných klientoch a zastúpení v stálej zbierke Švédskeho národného múzea umenia.

Čo bolo našim cieľom

Cieľom bolo vytvoriť pre unikátnu nábytkársku spoločnosť zo Švédska a jej webovú prezentáciu na najvyššej grafickej úrovni spolu s eshopovým riešením, ktoré plne pokryje potreby bežných klientov, ako aj profesionálnych klientov z rôznych architektonických ateliérov z celého sveta, ktorú sme realizovali v minulých rokoch špeciálny, interaktívny konfigurátor nábytku pre nový unikátny produkt konfigurovateľnej policovej steny. Eshopové riešenie, ktoré pokrýva celý proces od objednania, správy objednávok, klientov, doplnkových služieb eshopu, až po expedovanie a informovanie klientov s kompletným napojením na ERP SAP riešenie spoločnosti sme tak rozšírili o nultý krok pre klienta, vytvor si vlastnú zostavu.

MASS CONFIGURATOR

"Interaktívne riešenie pre konfigurovanie nábytku priamo klientom podľa vlastných predstáv od základného prevedenia, rozdelenie až po finálny vzhľad s prepojením na SAP."

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!