Massproductions

Prezentačno-eshopové riešenie pre švédsku neomodernistickú nábytkársku spoločnosť s víziou funkčného a elegantného dizajnu MASSPRODUCTIONS, spoločnosť zameranú na súhru medzi objektom a kontextom. Aby realizovali svoju víziu, prevzali kontrolu nad celým výrobným reťazcom - výrobou, predajom a marketingom. Tento priekopnícky prístup sa krásne vyplatil nielen v prehľadnosti dizajnu, ale aj vo významných oceneniach, renomovaných klientoch a zastúpení v stálej zbierke Švédskeho národného múzea umenia, ku čomu spoločnosti pomáha naše prezentačno-eshopové riešenie s napojením na interné ERP - SAP.

Čo bolo našim cieľom

Cieľom bolo vytvoriť pre unikátnu nábytkársku spoločnosť zo Švédska webovú prezentáciu na najvyššej grafickej úrovni spolu s eshopovým riešením, ktoré plne pokryje potreby bežných klientov, ako aj profesionálnych klientov z rôznych architektonických ateliérov z celého sveta. Eshopové riešenie pokrýva celý proces od objednania, správy objednávok, klientov, doplnkových služieb eshopu, až po expedovanie a informovanie klientov s kompletným napojením na ERP SAP riešenie spoločnosti.

MASSPRODUCTION
FURNITURE
SWEDEN
„Prepracovaná firemná prezentácia unikátnej nábytkárskej spoločnosti zo Švédska s eshopovým riešením prepojeným na ERP SAP - riešenie spoločnosti.“
RESPONSIVE DESIGN

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!