ČSOB Leasing

V prípade spoločnosti ČSOB Leasing, lídra na slovenskom lízingovom trhu s ponukou komplexných lízingových a poisťovacích riešení, sme navrhli možnosť využitia inovatívnych digitálnych riešení, aby sa tak spoločnosť ešte viac priblížila B2B segment a B2C segmentu.

Čo bolo našim cieľom

Predmetom nášho návrhu bol redizajn webstránok ČSOB Leasing a ČSOB Leasing Repredaj do jednej užívateľsky priateľskej, responzívnej, vizuálne jednotnej a originálnej stránky s jednoduchou administráciou, ktorou sme chceli podčiarknuť pozíciu ČSOB Leasing ako najlepšej lízingovej firmy v obsluhe B2B segmentu.

ČSOB
CHATBOT
LEASING
REPREDAJ
 • CHAT BOT

  Nová funkcionality umelej inteligencie, vďaka ktorej sa užívateľ dozvie všetko jednoducho a prirodzene. Chat bot pozostáva zo súboru otázok a ponúkaných odpovedí. Tieto majú užívateľovi pomôcť četovať s robotom, ktorý nahrádza pracovnú silu na supporte.

 • LEASINGOVÁ KALKULAČKA

  Výsledkom z četovania s Chat botom je vždy ponúknutý formulár pre konverziu či zanechanie leadu. Užívateľ má možnosť vyplnením dynamického online formulára vypočítať výšku leasingu osobných alebo úžitkových vozidiel.

 • INTEGROVANÁ STRÁNKA REPREDAJ

  Na stránke repredaj by bolo možné vyhľadávanie nad zoznamom ponúk (autocomplete), filtrovanie nad zoznamom ponúk podľa parametrov (typ komodity, značka, model, rok, cena, najazdené km s pod. Samozrejmosťou by bol aj systém na moderáciu pridávaných ponúk (pridanie ponuky partnerom, odoslanie notifikácie obchodným zástupcom, zverejnenie ponuky, notifikácia o zverejnení). Niektoré plochy na stránke repredaj by mohli byť využité na marketingové účely ako napr. odber newsletteru.

 • ORIGINÁLNY A JEDNOTNÝ DIZAJN

  Náš grafický návrh stránky ČSOB Leasing je integrovaný s dizajnom stránky ČSOB Repredaj a je konzistentný s dizajn manuálom Československej obchodnej banky, a.s. Náš návrh dizajnu je zamerané na zber leadov, originálny layout, perfektnú hierachicko-informačná štruktúra a zvýrazňuje sa v ňom využitie inovatívnych riešení a komunikácia výhod.

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!