RTVS

Predstavujeme divákom a poslucháčom novú mobilnú aplikáciu RTVS, ktorá prináša relácie a vysielanie do mobilu, alebo tabletu. V reálnom čase umožňuje sledovať a počúvať všetky televízne a rozhlasové stanice RTVS, vyberať si z bohatej ponuky podcastov, alebo využiť archív s pestrou televíznou a rozhlasovou programovou ponukou.

Čo bolo našim cieľom

Cieľom bolo vytvoriť novú mobilnú aplikáciu, ktorá ponúkne rýchly prístup k vysielaniu televízie, rozhlasu a podcastov divákom a poslucháčom prehľadnou a modernou formou spolu s patričným komfortom ovládania a tak zjednoduší prístup nielen k živému vysielaniu, ale aj bohatému archívu s rozsiahlým výberom autorskej tvorby. Mobilná aplikácia priniesla množstvo zaujímavých funkcionalít bez rušenia doplnkovým obsahom, ako napríklad živé vysielanie, interaktivitu formou odloženého sledovania, jednoduché prepínanie kanálov a rozhlasových staníc, nastaviteľný playlist obľúbených relácií a podcastov, rozhranie bez dodatočného obsahu a bez reklám.

televízia
Rozhlas

„Prepracovaný koncept mobilnej aplikácie s možnosťou jednoduchého rozširovania v modernom, funkčnom a prehľadnom dizajne.“

#ed145b

CMYK: 1 / 99 / 49 / 0

RGB: 237 / 20 / 91

#151515

CMYK: 73 / 67 / 65 / 80

RGB: 21 / 21 / 21

Quicksand Bold Headline
Quicksand Bold Subtitle
Quicksand Light Paragraph style 1

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!