Ready For Sport

Ready For Sport bol nápadom na nový typ športového členstva dvoch nadšencov pre šport, ktorí veria, že byť aktívny je cesta ku šťastnému a zdravému životu. Možnosť využitia jednej permanentky a pri tom využívať služby vyše 200 športových centier so širokým výberom športov a cvičení bol nápadom, ktorý nás nadchol a chceli sme tiež stáť za jeho zrodom. Pre Ready for Sport sme navrhli prezentačnú webovú stránku a taktiež praktickú mobilnú aplikáciu. Ready for Sport je dobrá voľba pre začínajúcich, amatérskych, ako aj aktívnych či poloprofesionálnych športovcov, ktorí si chcú spestriť a našit’ na mieru svoj športový program.

Čo bolo našim cieľom

Mobilná aplikácia a web Ready For Sport je jedinečný nástroj, prostredníctvom ktorého si môžes namixovať svoj športový program podľa seba. Vlastné kritériá výberu športovísk podľa polohy či ponuky športov, optimálny tréningový program, prehľad o svojich aktivitách - to všetko jednoducho, efektívne s moderným a funkčným dizajnom z dielne ActivIT.

ANDROID

Mobilné aplikácie Ready For Sport pre platformy iOS a Android rozširujú možnosti športovcom a plne umožňujú využívanie všetkých služieb konceptu Ready For Sport.

IOS
WORKOUT
RFS
SPORT

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!