SSE Pricewatch

Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE) je dodávateľská energetická spoločnosť. Dodáva energiu (elektrinu a plyn) pre život a podnikanie pre viac ako 700 tisíc zákazníkov už takmer 90 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispieva k ďalšiemu ekonomickému rozvoju regiónu stredného Slovenska.

Čo bolo našim cieľom

Pre Stredoslovenskú energetiku sme vytvorili mobilnú aplikáciu PriceWatch, prostredníctvom ktorej budete vždy informovaní o vývoji burzových cien elektriny a plynu na slovenskom trhu. Tento moderný a jedinečný nástroj ponúka užívateľom grafické a tabuľkové zobrazenie cien, s ďalšími užitočnými funkcionalitami. Novinky, Infoservis, kalkulátor predajných cien zabezpečí, že budete vždy vedieť ucelené a aktuálne informácie o cenách komodít, o ktoré sa zaujímate.

ANDROID

Mobilné aplikácie pre SSE pre platformy iOS a Android poskytujú exkluzívne a aktuálne informácie o trhových cenách elektriny a plynu pre slovenský trh prehľadne spracované na jednom mieste a exkluzívne najnovšie správy pre B2B.

IOS
ELECTRICITY
SSE
PRICEWATCH

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!