Gold HairCare

Exkluzívna značka profesionálnej vlasovej kozmetiky GOLD HAIRCARE, ktorú v Dánsku v roku 2009 založili vizionári Victor Moreno a Marco Merie a tak vyzvali svet módy a krásy na zmenu. Značku si na svete vybralo tisíce stylistov, hlavne pre jej výnimočnosť, najvyššiu triedu kvality a značku, ktorá ako jediná spomedzi ostatných spĺňa prísne opatrenia pre ochranu životného prostredia. Gold Professional Haircare je vášňou a poctou kaderníckemu umeniu. Dlhodobý proces neustáleho zlepšovania produktov, podporovaný skúsenými škandinávskymi biotechnológmi a kaderníkmi, umožnil realizovať spoločnú víziu starostlivosti o vlasy a ich farbenia. Toto sme podporili výnimočným eshopom prezentujúcim kvality značky.

Čo bolo našim cieľom

Nové webové riešenie malo za cieľ modernou formou prezentovať krásu a kvalitu značky GOLD a v novom modernom vizuále webového obchodu podporiť a zjednodušiť nakupovanie produktov prostredníctvom eshopu a ponúknuť zákazníkom všetky služby, na ktoré boli zvyknutí, avšak v modernom prevedení. Pri tvorbe nového dizajnu eshopu sme dbali na unikátnosť a štýl značky, jej kvality a prezentáciu. Samozrejmosťou bolo korektné zobrazenie obsahu webu v mobilných telefónoch a tabletoch. Zároveň, nové webové riešenie zlepšuje prepojenie na firemné ERP integráciou na ekonomický a skladový systém, čo umožňuje pohodlnú správu eshopu a celý dodatočný servis pre zákazníkov.

HairCare
„Modernou formou prezentovaná krása a kvalita značky GOLD v novom modernom vizuále webového obchodu. Pri tvorbe sme dbali na unikátnosť a štýl značky, jej kvality a prezentácie.“

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!