Voipac

Návrhár a výrobca odolných a vysoko integrovaných priemyselných počítačov zabudovaných v aplikáciách od zdravotníctva, komunikácie alebo automobilového priemyslu až po robotiku a letectvo. Voipac je poskytovateľ škálovateľných a kompaktných COM, ktoré pokrývajú všetky technologicky a vývojovo náročné časti, čím výrazne skracujú čas uvedenia nových výrobkov na trh. Výrobky Voipac sú používané na celom svete. Pre Voipac sme vytvorili webovú stránku spoločnosti, značky a jej produktov ako aj eshopové riešenie, ktoré umožňuje kvalitné prezentovanie spoločnosti, jej produktov ako aj ich objednávanie.

Čo bolo našim cieľom

Cieľom bolo vytvoriť jedinečnú webovú prezentáciu, ktorá bude na vyššej úrovni prezentovať samotnú značku Voipac, jej produkty, kvalitu práce a možnosti daných produktov. Webová prezentácia kládla dôraz na detail, ktorý bol miestami riešený až formou pixel-perfect prístupu, keďže samotné produkty, mikroprocesory, sú všetky o najmenších detailoch... Klient chcel, aby bol tento charakter prezentovaný aj na web stránke. Preto stránka ide do čo najväčších detailov produktov a fotografií, samozrejmosťou je aj podpora retina displejov. Riešenie eshopu malo vhodnou jednoduchou formou umožniť klientom objednávanie požadovaných COM produktov a samotnej firme zjednodušiť celú prácu okolo objednávok.

VOIPAC.
Webová prezentácia spolu s eshopovým riešením na mieru

Preto stránka ide do čo najväčších detailov produktov, fotografií, kde samozrejmosťou je podpora retina displayov a prepracované objednávanie produktov.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elitsed. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim
new. fast. best.

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!