KISC Membership management software

Kandersteg International Scout centre je ubytovacie a outdoorové centrum Svetovej Organizácie Skautského hnutia a nachádza sa v srdci švajčiarských Álp. Centrum bolo založené v roku 1923 a odvtedy je nepretržite v prevádzke, vedené medzinárodným tímom skautských dobrovoľníkov. Ročne navštívi centrum vyše 13 000 hostí z 50 rôznych krajín sveta. Toto skautské centrum okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka aj pestrú paletu s vyše 200 zážitkovo-vzdelávacími a outdoorovými aktivitami. Kandersteg je doslova Mekkou pre členov skautského hnutia, nakoľko bolo založené zakladateľom skautingu, Lordom Baden Powellom.

Čo bolo našim cieľom

Centrum je zriadené ako nezisková organizácia. Ktokoľvek má možnosť podporiť jeho myšlienku neformálneho vzdelávania mládeže prostredníctvom medzinárodného skautingu zapísaním sa do asociácie centra. Našim cieľom bolo vytvoriť interný membership management software šitý na mieru špecifických potrieb centra. Záujemcovia majú prostredníctvom formulára možnosť výberu rôznych druhov členstva s určeným ročným poplatkom. Okrem spravovania vlastného členstva užívateľmi, tento modul ponúka aj iné možnosti zapojenia sa do života asociácie, napr. registrovaním sa na podujatia, sledovaním noviniek asociácie, prehľadom sprístupnených členských profilov, či darcovstvom finančných príspevkov pre potreby centra. Okrem iného, všetci dobrovoľníci pôsobiaci v centre sú pozvaní do tohto systému, kde si môžu spravovať históriu svojej činnosti a aktívne sa zapojiť do aktivít centra.

KANDERSTEG
MANAGEMENT
SWITZERLAND

"The proposal of ActivIT was definitely standing out of the other ones with the depth of the technical specification, detailed development stages and affordable price. We are very happy that we have chosen ActivIT! Extremely professional and clear communication, timely execution of the project phases, smooth cooperation are just a few of the great strengths of their team. Most importantly, we see the proof of their amazing work in all the positive feedback we get from users of our new website!"

MARKETING TEAM
KANDERSTEG INTERNATIONAL SCOUT CENTRE SWISS

 • MEMBERSHIP ZONE

  Aktuálny stav členstva, celá história platieb členských poplatkov, spolu s možnosťou upgradovania členstva, je možná v Membership Payment zóne. Členovia majú možnosť výberu spôsobu platby, nastavenia opakovaných platieb kreditnou kartou a zapojenia sa do fundraisingových kampaní centra.

 • PODUJATIA

  Centrum organizuje rôzne podujatia alebo kampane pre špecifické kategórie členov. Vďaka nášmu riešeniu budú členovia automaticky notifikovaní o podujatiach s možnosťou zobrazenia detailu podujatia a priamej registrácie. Dobrovoľníci spravujúci tieto podujatia majú tak usporiadaný prehľad všetkých účastníkov a ich detailov.

 • STAFF HISTORY

  Bývalí dobrovoľníci majú možnosť zaznamenať si históriu svojho pôsobenia v centre spolu s možnosťou kontaktovať iných dobrovoľníkov, ktorí povolia viditeľnosť vo svojich nastaveniach. Cieľom bolo spojiť komunitu dobrovoľníkov z celého sveta a dať im možnosť spoločne zdieľať zážitky, alebo sa spojiť v prípade cestovateľských plánov.

 • PROFILY

  Používatelia majú možnosť vybrať si z rôznych možností nastavenia svojej viditeľnosti iným členom asociácie či bývalým dobrovoľníkom. Ak si užívateľ povolí aspoň základnú viditeľnosť, môže sa zoznámiť s inými členmi a prípadne ich kontaktovať.

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!