BPP Shop

Spoločnosť BPP je slovenský výrobca špecializujúci sa na výrobu a predaj chatiek, drevených domčekov a drevostavieb. Svojim zákazníkom okrem iného ponúka aj detské detské domčeky, ihriská, sauny či doplnky do záhrady. Pre toto široké portfólio služieb sme pripravili e-shop ušitý na mieru s úplnou integráciou na ERP systém, vrátane výrobného softvéru a platobné brány. Súčasťou ERP implementácie pre BPP bola aj integrácia na ekonomický a skladový modul, ako aj manažment dodávateľského reťazca a správa produktov.

Čo bolo našim cieľom

Pre nášho klienta sme sa implementáciou nového webového riešenia snažili zefektívniť najmä obchodné, výrobné procesy, zlepšiť interakcie so zákazníkom a znížiť priame obchodno-výrobné náklady spoločnosti, ako aj minimalizovať potencionálne chybe pri celom procese spracovania objednávok. Integráciou eshopu s firemným ERP sa nám podarilo minimalizovať chybovosť a zrýchliť celkový proces obsluhy zákazníka od prijatia objednávky, až po jej finálne vybavenie. Pre BBP to znamená jednoduchú a rýchlu správu sortimentu eshopu s najaktuálnejšou ponukou, ktorá vždy korešponduje s informáciami vo vnútropodnikovom ERP.

Dostupnosť systému je zabezpečená prostredníctvom CLOUDu a spĺňa požiadavky štandardov TIA 942 pre úroveň Tier III, certifikované NBU pre SR a NATO, využívajúc technológie Vmware NSX.

BPPSHOP

Responsive

Product

Categories

Shopping

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!