GAMO.SK

GAMO a.s. to sú špecializované služby kybernetickej bezpečnosti a profesionálne cloud riešenia. Na slovenskom trhu figuruje ako etablovaná spoločnosť, kde už viac ako štvrťstoročie ponúkajúca vysokú kvalitu služieb, odbornosť, jedinečné know how, inovatívne a overené riešenia. Gamo navrhuje a implementuje opatrenia vhodné na podporu kybernetickej aj funkčnej bezpečnosti podnikov, prevádzkuje vlastné cloudové riešenie, založené na najnovších technológiách, spĺňajúce medzinárodné štandardy v oblasti bezpečnosti. Tiež prevádzkuje Security Operation Center (SOC) na báze zdieľaných služieb v spolupráci s nadnárodným partnerom. Poskytuje komplexné riešenia a služby v oblasti informačných technológií.

Čo bolo našim cieľom

Moderný redizajn a spracovanie kvalitnej a komplexnej prezentácia nášho úspešného klienta. Vytvorili sme kompletne novú identitu firemných web stránok GAMO a.s., v ktorom sa nám podarilo skĺbiť príťažlivý a prehľadný obsah s moderným, používateľsky prívetivým, prehľadným a responzívnym dizajnom.

GAMO

RESPONSIVE DESIGN

GAMO

"Pre náš projekt sme potrebovali zorganizovaný a zodpovední tím, zohratých programátorov, dizajnérov a kreatívnu pomoc. To všetko sme našli v spoločnosti s ActivIT! Vďaka ich správnej technologickej analýze, načasovaniu projektu a jasnej komunikácii sme boli schopní spustiť nové, responzívne a užívateľsky prijateľné riešenie."

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!