WEBOVÉ APLIKÁCIE

Sme odborníci v tvorbe customizovaných enterprise webových aplikácií a informačných systémov, s dôrazom na efektívnosť a presnosť. Naša firma sa špecializuje na tvorbu webových aplikácií a vývoj aplikácií na mieru, vrátane komplexných databázových riešení, ktoré sú prepojené s rôznymi systémami cez API, vytvorené pre Vaše potreby.

Či už potrebujete jednoduchú webovú aplikáciu, ktorá vylepší vaše služby, alebo komplexné informačné systémy pre vaše podnikanie, sme tu pre vás.

Nebojíme sa ani veľkých projektov. Máme skúsenosti s tvorbou webových aplikácií pre rôzne odvetvia, vrátane bankovníctva, automobilového priemyslu, tipovacích spoločností aj verejného sektora.

KISC Membership Management System je komplexným systémom vyvinutým na mieru pre správu členstva pre skautskú organizáciu KISC SWISS. viac...Systém integruje viacero dôležitých funkcií vrátane platobných brán, ako je Stripe, a používateľskej zóny s možnosťou opakovaných platieb. Okrem toho obsahuje aj správu členstva s možnosťou generovania PDF faktúr, newsletterového systému pre notifikácie a pravidelné informovanie členov cez Mailchimp alebo MailerLite.
Jeho bezpečnostná úroveň je zabezpečená 2FA autentifikáciou a kryptovaním údajov. Systém umožňuje nielen správu jednotlivých členov a ich údajov, ale aj komplexné menežovanie platieb za členstvá. Jeho rozsiahle možnosti zabezpečenia a integrované nástroje na jednom mieste poskytujú jednoduché a efektívne riešenie pre správu členstva v organizácii KISC. pozrieť referenciu

CTM B2B, popredný slovenský výrobca bicyklov, využíva B2B webovú aplikáciu pre viac ako 250 obchodných partnerov v Slovenskej a Českej republike. viac...Táto webová aplikácia je úzko prepojená s ich existujúcim SAP ERP systémom, čo umožňuje efektívne riešenie objednávok, reklamácií a získavanie informácií o novinkách a akciách značky CTM.
B2B webová aplikácia, e-commerce systém zahŕňa objednavkový a  reklamačný systém, a používateľskú zónu pre obchodných partnerov. Využíva SAP API na integráciu s ERP systémom a umožňuje generovanie PDF dokumentov ako aj doplnkové informovanie prostredníctvom aktualít a YouTube videí.
Obchodní partneri a koncoví predajcovia značky CTM využívajú túto aplikáciu na objednávanie bicyklov, predobjednávanie nových modelov na novú sezónu a doplnkov, riešenie reklamácií a celkovú správu objednávok a faktúr. Týmto spôsobom má CTM komplexný prehľad a zjednodušenú komunikáciu s ich obchodnými partnermi.

ELMONT Revízny systém je komplexný revízny systém vyvinutý na mieru pre efektívnu správu revízií. viac...Jeho hlavné funkcie zahŕňajú správu firiem, jednotlivých revízií a revízovaných produktov vrátane ich umiestnenia a dodatočných údajov potrebných na sledovanie legislatívnych požiadaviek.
Systém umožňuje tlač štítkov s QR kódom pre rýchle identifikovanie detailov daného prvku v teréne a poskytuje mailové notifikácie a upozornenia pred vypršaním termínov revízií. Jeho detailná správa revízií zahŕňa vyhľadávanie, filtrovanie záznamov a generovanie PDF s elektronickým podpisom.
ELMONT Revízny systéme obsahuje užívateľské profily, kryptovanie a šifrovanie údajov pre väčšiu bezpečnosť. Je využívaný firmou a jej partnermi na zabezpečenie plynulého chodu rôznych zariadení, ako sú vzduchotechnika, klimatizácie, slaboprúdové rozvody, elektrické zariadenia a ďalšie, ktoré vyžadujú pravidelné revízie. pozrieť referenciu

Tieto projekty sú len niektoré z príkladov našej práce a demonštrujú naše schopnosti a odbornosť v tvorbe komplexných webových aplikácií. Máme dlhú históriu spokojných zákazníkov a radi zdieľame ich referencie a recenzie. Pozrite naše portfólio a spokojnosť našich klientov v časti referencie, alebo nás kontaktujte pre konzultáciu zdarma.
 

 
Webové stránky už dávno nezostávajú len statickými stránkami. Menia sa na interaktívne webové aplikácie, ktoré vám pomáhajú zefektívniť váš obchod a poskytujú lepšie služby. Naša spoločnosť sa zameriava na tvorbu rôznych typov aplikácií vrátane rezervačných systémov, plánovacích nástrojov, kalendárov a ďalších, ktoré môžu byť integrované s existujúcimi systémami vo vašej organizácii, vrátane výrobných, ekonomických a skladových systémov.

Sme tu aj pre vás, ak potrebujete vytvoriť webovú aplikáciu ako B2B zónu, ktorá pomôže vašim zákazníkom rýchlejšie a efektívnejšie využívať vaše služby. Naše aplikácie sú navrhnuté na mieru vašich potrieb, či už ide o poskytovanie informácií, znižovanie dopytu na call centrum alebo zefektívnenie procesu objednávania s napojením na vaše ERP systémy. Pri všetkých našich riešeniach kladieme dôraz na neskorší rozvoj, kontrolu a testovanie webových aplikácií, aby sme zabezpečili, že naši klienti majú k dispozícii kvalitné a funkčné produkty. Klientom poskytujeme konzultácie zdarma. Využite túto možnosť a dozviete sa viac o tvorbe webových aplikácií, ich možnostiach a trendoch v dnešnom biznisovom prostredí.

Webové aplikácie - Webová aplikácia SlovnaftWebové aplikácie - Webová aplikácia KISC - Membership management systemWebové aplikácie - Webová aplikácia XOXO CRM systémWebové aplikácie - Webová aplikácia SportclinicWebové aplikácie - Webová aplikácia embraco
ActivIT konzultácia - pivo

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA PIVO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA