WEBOVÉ APLIKÁCIE

Tvoríme enterprise webové aplikácie, informačné systémy na mieru, či už ide o jednoduché webové aplikácie, ktoré pomôžu vaším službám a dajú im nový rozmer, alebo o komplexné databázové riešenia prepojené s rôznymi systémami cez API..., vytvorené pre Vaše potreby.

Nebojíme sa ani veľkých projektov, máme skúsenosti s projektami pre banky, automoto, tipovaciu spoločnosť ako aj štátnu sféru.

Webové stránky už nie sú len stránkami. Pretvárajú sa do webových aplikácií, ktoré pomáhajú v biznise zjednodušiť a zefektívniť obchod. Tvoríme webové aplikácie ako rôzne rezervačné a plánovacie systémy, kalendáre, tímové a projektové nástroje, napojené na ďalšie aplikácie v organizácii, na výrobné, ekonomické a skladové systémy. Toto všetko je už dnes neodmysliteľnou súčasťou potrieb a požiadaviek moderných firiem a ich webových aplikácií.

Vytvorenie webovej aplikácie ako B2B zóny, pre vaších zákaznikov na rýchlejšiu obsluhu a zároveň minimalizovanie vaších prevádzkových nákladov, kontrolu. Webová aplikácia môže služiť vaším špecifickým požiadavkám, záleži ktore služby chcete a potrebujete sprístupniť pre klentov, či už ako informačnú časť na zníženie dopytov na call centrum, alebo objednávkovú časť služieb a produktov s napojením na vaše interné ERP systémy.

Pri všetkých naších riešenia nechýba ani neskorší rozvoj webovej aplikácie, kontrola a testovanie v čase, tak aby klient sa mohol spolahnuť na kvalitnú a hlavne funkčnú aplikáciu. 

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe webových aplikácií a ich možnostiach, trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Webové aplikácie - Webová aplikácia SlovnaftWebové aplikácie - Webová aplikácia KISC - Membership management systemWebové aplikácie - Webová aplikácia XOXO CRM systémWebové aplikácie - Webová aplikácia SportclinicWebové aplikácie - Webová aplikácia embraco
ActivIT consultation - coffee

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA KÁVU A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA