Profiforest

PROFIFOREST je výrobca profesionálnych odevov. Už názov samotnej značky indikuje, že ich výrobky sú v prvom rade určené pre profesionálne použitie v náročných pracovných podmienkach.

Cieľom PROFIFORESTU je spojiť maximálnu bezpečnosť s maximálnym komfortom, bez ohľadu na podmienky. Výrobky sú vyrábané v Európe a z materiálov, kde sa vo fabrikách dbá na ekológiu. Taktiež svoje know-how ponúkajú spoločnostiam, ktoré chcú vyvinúť špičkové, technické a efektívne materiály.

Top materiály využívané pri výrobe ako napr. COOLMAX, CORDURA, THERMOLITE, SCHOELLER, 3M, MERINO WOOL, si vyžadujú technologicky silného partnera pre B2B a B2C riešenie pre dosiahnutie cieľa, ktorým je kvalita, spoľahlivosť a rýchlosť.

Čo bolo našim cieľom

Inovatívny výrobca pracovného oblečenia a doplnkov sa rozhodol pre eshop s implementáciou ERP systému a platobných modulov GlobalPayments, PayPal.

V rámci dodávok svojich produktov na území EU mu systém pomáha urýchliť a sprehľadniť obchodno-dodávateľské procesy, nastaviť optimálne výrobné a personálne požiadavky pre dané obdobie, a mať tak pod dohľadom všetko od publikovania produktov na e-shop, cez objednávku, jej vybavenie, až po expedovanie.

Naše e-commerce riešenie s integráciou na ERP im pomáha v celom tomto procese. Dostupnosť systému je zabezpečená prostredníctvom CLOUDu s vysokou dostupnosťou a spĺňajúci požiadavky štandardov TIA 942 pre úroveň Tier III, certifikované NBU pre SR a NATO, využívajúc technológie Vmware NSX.

PROFIFOREST
E-SHOP

RESPONSIVE DESIGN

RESPONSIVE DESIGN

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!