Stavan

Stavebná firma STAVAN je špecialistom v ochrane stavieb voči vode a vlhkosti a zároveň výhradný predajca materiálov VANDEX na Slovensku. Už viac ako 25 rokov ponúkajú svojim zákazníkom kvalitu, na ktorú ich zákazníci môžu spoľahnúť. Medzi ich verných zákazníkov patria nie len úspešné developerské spoločnosti, ale aj stavebné firmy a drobní zákazníci.

V portfóliu ich projektov nájdete Hydroizolácie nádrží Elektrárne Mochovce a.s., Národný futbalový štadión, SPILKA – pivovar STEIN, CITY ARENA Trnava, ROSUM- Administratívna budova Ružinov či Bratislavský hrad - dostavba garážového domu.

Čo bolo našim cieľom

Stavebná firma STAVAN so zameraním na ochranu náročných stavieb voči vode a vlhkosti sa rozhodla pre svoje 25 výročie pre novú webovú prezentáciu z našej dielne.

Moderná a responzívna stránka prináša detailný prehľad služieb od výstavby objektov, cez tesnenie stavieb, sanácie až po realizované referencie, na ktoré je spoločnosť hrdá. Zároveň je možné objednať si špecifické produkty určené na hydroizolácie, sanácie, CRS systémy či Radpid systémy a iné top produkty v tejto oblasti.

Nová webová stránka je SEO-friendly, prehľadná, jednoduchá, dizajnovo svieža a podporuje aj aj ďalšiu komunikáciu s klientom formou newsletterov. Celé webové riešenie je prevádzkované na CLOUD systéme.

Stavan

RESPONSIVE DESIGN

Vandex

Páči sa Vám toto riešenie?
Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!