WEBOVÉ STRÁNKY

S našimi web stránkami vystrelíme váš biznis na samotný vrchol, odkiaľ sa budete spokojne pozerať ako vaša konkurencia za vami zaostáva. Originálny dizajn, responzivita a nadčasovosť sú našimi mantrami.

Vytvárame webové portály, tvoríme webové stránky pre firmy výlučne na základe požiadaviek zákazníka tak, aby plne vyhoveli potrebám a očakávaniam pre váš biznis. Naše portfólio tvoria firemné a produktové web stránky, s blogmi, novinkami ako aj informačné a rezervačné portály.

Pre tvorbu web stránok využívame najmä open source riešenia, napríklad Drupal, Wordpress a iné ktoré majú 2 hlavné výhody. Sú technologický silné a cenovo dostupné.
Súčasťou každej našej webovej stránky je redakčný systém (CMS Drupal, Wordpress a iné), ktorý zjednodušuje editáciu a správu webu klientovi.

Web stránky tvoríme postupne od UX/UI návrhu, testovania myšlienok a riešení, kvalitným grafickým spracovaním jednotlivých web stránok naším tímom grafikov, vývojom až po testovanie a nasadenie. Pri všetkých naších riešenia nechýba ani neskorší rozvoj webovej stranky, kontrola a testovanie v čase, tak aby klient sa mohol spolahnuť na kvalitnú a hlavne funkčnú prezentáciu.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe webových stránok, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Webové prezentácie - Webová prezentácia KISCWebové prezentácie - Webová prezentácia HamšíkWebové prezentácie - Webová prezentácia Literárne informačné centrumWebové prezentácie - Webová prezentácia MeridaWebové prezentácie - Webová prezentácia UbytujSa.skWebové prezentácie - Webová prezentácia CSOB
ActivIT konzultácia - pivo

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA PIVO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA