INTERNETOVÉ OBCHODY

Využite možnosť vytvorenia eshopu na mieru podľa vašich požiadaviek a získať tak náskok v digitálnom svete podnikania. Eshop nie je len obyčajným predajným kanálom, ale najvýkonnejším nástrojom v súčasnej digitálnej ére. Trend eshopov neustále rastie celosvetovo a je jasné, že bez neho sa v dnešnom podnikateľskom prostredí nezaobídete.

Úspešný eshop však nie je len o jeho vytvorení, ale aj o starostlivosti a neustálom zlepšovaní, aby generoval zisk. Pri tvorbe a navrhovaní eshopov sa snažíme preniknúť do myslenia zákazníka a vytvárame internetový obchod, ktorý bude prínosom pre vás i vašich zákazníkov.

AKEVINO.sk je unikátny eshop zameraný na víno, ktorý sme vyvinuli ako komplexné e-commerce riešenie na mieru. viac...Tento eshop poskytuje prehľadnú prezentáciu širokého sortimentu vín s jasným delením a odporúčaniami, aby zákazníci mohli ľahko nájsť svoje obľúbené víno a získať dôležité informácie o každom produkte.
Naším cieľom bolo vytvoriť eshop, ktorý nie je len obyčajnou online predajňou, ale aj zdrojom hodnotných informácií pre návštevníkov. Eshop AKEVINO.sk je prepojený s interným ERP systémom, čo umožňuje rýchle a efektívne spracovanie objednávok. Informácie o vínach, skladových zásobách a ďalších dôležitých údajoch sú automaticky aktualizované zo systému ERP.
Pri nákupe si zákazníci môžu vybrať svoje výrobky, rýchlo a pohodlne vykonať platbu prostredníctvom platobnej brány a obdržať notifikácie o expedícii objednávky. Tento proces je optimalizovaný tak, aby poskytoval zákazníkom bezproblémový nákupný zážitok a zároveň zabezpečil efektívne riadenie skladových zásob a objednávok. pozrieť referenciu

CoDokazeMama.sk je komplexné e-commerce riešenie, ktoré zahŕňa market place, crowdfunding platformu, knižné nakladateľstvo a ďalšie možnosti pre mamičky. viac...Tento e-commerce systém obsahuje rozsiahly market place, ktorý momentálne ponúka viac ako 24 000 produktov a služieb od viac ako 2600 mamičiek. Okrem toho, mamičky využívajú na úspešný štart svojich myšlienok a projektov crowdfunding platformu na získanie financií, klientely a publicity. Tento projekt je tiež podporovaný veľkou komunitou aktívnych mamičiek z celého Slovenska, ktorých počet presahuje 36 000.
CoDokazeMama.sk využíva širokú škálu funkcií a nástrojov vrátane Facebook loginu, marketplace, provízny systém, lokalizáciu používateľa, hodnotenie používateľov, SMS bránu, Paypal, generovanie faktúr v PDF formáte, newsletter, ElasticEmail, prepojenie na fakturačný systém a účtovný systém (Omega, Pohoda), crowdfunding systém, privátne produkty, reklamný banner systém a ďalšie. Toto komplexné e-commerce riešenie poskytuje mamičkám široké možnosti pre ich podnikateľské aktivity a kreatívne projekty. pozrieť referenciu

BPPShop.sk je komplexné e-commerce riešenie, ktoré sme vyvinuli pre predaj produktov ako sú sauny, infrakabíny, záhradné chatky a detské ihriská. viac...Tento eshop umožňuje zákazníkom detailný výber jednotlivých produktov vrátane konfigurácie zostáv záhradných chatiek a variácií doplnkov.
Pri vývoji tohto e-commerce riešenia sme kládli dôraz na zabezpečenie komplexnej funkcionality a pohodlia pre zákazníkov. Využíva rôzne platobné brány ako GPwebpay, Payeezy a SLSP E-commerce, ako aj ďalšie nástroje ako newsletter, Heureka a overenie zákazníkov.
BPPShop.sk je tiež prepojený na výrobný a fakturačný systém prostredníctvom REST API rozhrania a K2 výrobného systému. Prepojenie na kuriérske spoločnosti ako Toptrans a DPD umožňuje výpočet nákladov nadmerných tovarov a efektívnu logistiku. Toto e-commerce riešenie poskytuje kompletnú správu objednávok a zabezpečuje plynulý a spoľahlivý obchodný proces pre BPPShop.sk. pozrieť referenciu

Tieto projekty sú len niektoré z príkladov našej práce a demonštrujú naše schopnosti a odbornosť v tvorbe komplexných webových aplikácií. Máme dlhú históriu spokojných zákazníkov a radi zdieľame ich referencie a recenzie. Pozrite naše portfólio a spokojnosť našich klientov v časti referencie, alebo nás kontaktujte pre konzultáciu zdarma.
 

 

Eshop je možné prepojiť so všetkými vašimi internými systémami, či už ide o informačné, účtovné, skladové alebo výrobné systémy, čím zefektívňuje jeho správu a prácu.

Prepojením eshopu s vaším interným ERP systémom zlepšíte a zrýchľujete servis pre vašich klientov, minimalizujete chyby a nakoniec aj ušetríte na prevádzkových nákladoch.

Nezabúdame ani na neskorší rozvoj internetového obchodu, kontrolu a testovanie v čase, aby si mohli klienti byť istí, že majú k dispozícii kvalitný a funkčný eshop.

Ponúkame návrh a tvorbu moderného a funkčného eshopu s podrobnými štatistikami o KPI, objednávkach a nákupnom správaní vašich zákazníkov. Implementujeme všetky platobné karty a brány dostupné na trhu a integrujeme váš elektronický obchod do porovnávačov cien. Tak vytvoríme eshop, ktorý bude plne prispôsobený a prínosom pre vaše podnikanie.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto neváhajte využiť možnosť získať viac informácií o tvorbe internetového obchodu, vývoji eshopu, súčasných trendoch a riešeniach pre váš biznis bezplatne.

Internetové obchody - Internetový obchod Čo dokáže mamaInternetové obchody - Internetový obchod BPPInternetové obchody - Internetový obchod Dr. KresánekInternetové obchody - Internetový obchod Aké vínoInternetové obchody - Internetový obchod Fuente
ActivIT consultation - coffee

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA KÁVU A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA