INTERNETOVÉ OBCHODY

Získajte náskok vďaka vytvoreniu eshopu na mieru podľa Vašich požiadaviek. Eshop je najvýkonnejším predajným nástrojom v súčasnej digitálnej dobe.  Má neustále rastúci trend v celosvetovom meradle a je už jasné, že bez eshopu sa v dnešnej biznis dobe nezaobídete.

Úspešný eshop nestačí len vytvoriť. Je potrebné sa o vytvorený eshop starať, zlepšovať aby zarábal. Pri tvorbe eshopov a ich návrhoch sa snažíme rozmýšľať ako zákazník a vytvoriť internetový obchod tak, aby bol prínosom ako pre zákaznika, tak aj pre Vás. Eshop je možné prepojiť na vaše interné informačné, účtovné, skladové alebo výrobné systémy, ako aj zjednodušiť jeho správu a zefektívniť prácu.

Prepojením eshopu na vaše interné ERP zlepšíte a zrýchlite servis pre vaších klientov, minimalizujete chyby a nakoniec aj ušetrite na prevádzkových nákladoch.

Pri všetkých našich riešeniach nechýba ani neskorší rozvoj internetového obchodu, kontrola a testovanie v čase, tak aby sa mohol klient spoľahnuť na kvalitný a hlavne funkčný eshop.

Ponúkame návrh a tvorbu moderného a funčného eshopu s podrobnými štatistikami o KPI, o objednávkach, o nákupnom správaní sa vašich zákazníkov. Implementujeme všetky platobné karty a brány dostupné na trhu. Integrujeme váš elektronický obchod do porovnávačov cien. A tak vytvoríme eshop, ktorý bude plne prispôsobený a prínosom pre vaše podnikanie.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma. Preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe internetového obchodu, vývoji eshopu, súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Internetové obchody - Internetový obchod Čo dokáže mamaInternetové obchody - Internetový obchod BPPInternetové obchody - Internetový obchod Dr. KresánekInternetové obchody - Internetový obchod Aké vínoInternetové obchody - Internetový obchod Fuente
ActivIT konzultácia - pivo

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA PIVO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA