MOBILNÉ APLIKÁCIE

Mobilné aplikácie sú nedoceniteľným nástrojom v dnešnej rýchlo sa meniacej digitálnej dobe. S ich pomocou môžete zostať mobilní, informovaní a udržať si kontakt s dôležitými udalosťami a ľuďmi, čo je kľúčové pre úspech v dnešnom svete.

Vývoj mobilných aplikácií prináša obrovské možnosti pre všetky oblasti života - od práce cez zábavu až po vzdelávanie. Aby ste využili všetky tieto príležitosti, potrebujete spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže vytvoriť mobilnú aplikáciu presne podľa vašich potrieb.

HKM Zvolen, mobilná aplikácia pre iOS a Android pre hokejový klub mesta Zvolen. viac...Pre hokejový klub HKM Zvolen sme vytvorili mobilnú aplikáciu, ktorá je nevyhnutným doplnkom každého verného fanúšika tohto hokejového klubu. Novinky, výsledkový servis, kalendár zápasov, štatistiky a mnoho iného sme vytvorili fanúšikov HKM Zvolen.

SSE Pricewatch je mobilná aplikácia pre iOS a Android, prostredníctvom ktorej spoločnosť informuje o vývoji burzových cien elektriny a plynu na slovenskom trhu. viac...Tento moderný a jedinečný nástroj ponúka manažérom grafické a tabuľkové zobrazenie cien, spolu s ďalšími užitočnými funkcionálnosťami. Novinky, Infoservis a kalkulátor predajných cien zabezpečia, že manažér vždy má ucelené a aktuálne informácie o cenách komodít, o ktoré sa zaujíma.

DOXXbet je stávková kancelária, pre ktorú sme vytvorili mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, poskytujúcu pohodlný prístup ku kurzovej ponuke športových podujatí. viac...Táto aplikácia umožňuje sledovanie predzápasových a LIVE stávok, atraktívnych bonusov a akcií, vernostných programov, ako aj noviniek zo sveta športu. Okrem toho hráčom ponúka kompletnú kurzovú ponuku na všetky aktuálne podujatia, detailné kurzy každého zápasu, špeciálne kurzy, ázijské hendikepy a oveľa viac.

Tieto projekty sú len niektoré z príkladov našej práce a demonštrujú naše schopnosti a odbornosť v tvorbe mobilných aplikácií. Pozrite naše portfólio a spokojnosť našich klientov v časti referencie, alebo nás kontaktujte pre konzultáciu zdarma.
 

 
My sme títo partneri. S naším tímom odborníkov sa postaráme o všetky fázy vývoja - od návrhu užívateľského rozhrania a testovania až po grafické spracovanie a finálne nasadenie aplikácie. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele a priniesť váš biznis na novú úroveň úspechu.

Buďte úspešní a lepší ako vaša konkurencia s našimi špičkovými mobilnými aplikáciami. Kontaktujte nás ešte dnes a spoločne začnime pracovať na vašom projekte!

Mobilné aplikácie - Mobilná aplikácia DOXXbetMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia HKM ZvolenMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia GAMOMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia OBIMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia MsHK Žilina

Mobilné aplikácie iOSiOS

Produkty značky Apple sú vnímané ako symbol prestíže, štýlu a kvality. Svojím dizajnom a filozofiou oslovujú zákazníkov po celom svete, ktorí ocenia eleganciu a spoľahlivosť. App Store ponúka viac ako 2 milióny aplikácií, čo z neho robí jeden z najväčších trhov pre mobilné aplikácie. Výrobky Apple, ako iPhone, iPad a Apple Watch, nie sú len spotrebnými produktmi, ale aj módnymi doplnkami a výkonnými pracovnými nástrojmi. Ich popularita robí platformu iOS komerčne najúspešnejšou na svete. Ak uvažujete o vývoji mobilnej aplikácie, iOS jednoducho nemôžete ignorovať.

Viac o mobilných aplikáciách pre iOS

Mobilné aplikácie AndroidAndroid OS

Operačný systém Android je najrozšírenejší na svete a poskytuje unikátne možnosti vďaka svojej otvorenosti a variabilite. Zariadenia s Androidom sa vyznačujú univerzálnosťou a flexibilitou, čo robí túto platformu atraktívnou pre širokú škálu výrobcov a používateľov. Google Play Store ponúka viac ako 2,8 milióna aplikácií na stiahnutie, čo umožňuje vývojárom rozvíjať aplikácie pre rôzne zariadenia od smartfónov až po nositeľné technológie a inteligentné domácnosti. Android poskytuje obmedzené možnosti a nezávislosť od hardvérovej platformy, čo z neho robí ideálnu voľbu pre širokú škálu aplikácií.

Klientom poskytujeme bezplatné konzultácie, aby sme vám poskytli viac informácií o vývoji mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre váš biznis. Sme tu, aby sme vám pomohli vybrať správnu platformu a vytvoriť aplikáciu, ktorá presne vyhovuje vašim potrebám a cieľom.

Viac o mobilných aplikáciách pre Android

ActivIT konzultácia - pivo

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA PIVO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA