MOBILNÉ APLIKÁCIE

Byť mobilný, informovaný a hlavne nestratiť kontakt – priority úspešných ľudí dneška, ktoré vedia mobilné aplikácie naplniť.

Vývoj mobilných aplikácií a ich tvorba sú bezpochyby fenoménom posledného desaťročia. Boom mobilnej konektivity a mobilných zariadení odkryl netušené možnosti  ich využitia. Ich využitie sa nezastavilo pri prehliadaní web stránok, pracovnej a súkromnej komunikácií.

Vývoj mobilných aplikácii a neustála nová tvorba mobilných aplikácií odhalil ďalšie možnosti a mobilné aplikácie tak slúžia aj na zábavu, prácu, obchod, výuku, aktívny oddych, kultúrne a športové vyžitie pričom nachádzajú uplatnenie prakticky vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Cenová dostupnosť zariadení  a mobilných telekomunikačných dátových služieb spôsobili, že mobilné aplikácie pre iOS a mobilné aplikácie pre Android zariadenia sú tak obľúbené. A my ich robíme... a robíme ich dobre...

Vyvíjame mobilné aplikácie podľa potreby, aby vám pomohli naštartovať, rozvíjať a zefektívňovať váš biznis. Ak je vašim cieľom byť úspešnejší a lepší než vaša konkurencia, radi vám s tým pomôžeme. Vývoj mobilných aplikácii je naším poslaním, preto u nás nájdete naslovovzatých odborníkov pripravených ochotne vám poradiť už pri tvorbe samotnej myšlienky, navrhnúť vám riešenie na mieru a nasmerovať vašu mobilnú aplikáciu a biznis smerom k úspechu.

Mobilné aplikácie tvoríme postupne od samotného návrhu UX/UI, testovania myšlienok a riešení, kvalitným grafickým spracovaním naším tímom grafikov, vývojom, až po testovanie a nasadenie do ostrej prevádzky. Pri všetkých naších riešenia nechýba ani neskorší rozvoj, kontrola a testovanie v čase, tak aby klient sa mohol spolahnuť na kvalitnú a hlavne funkčné mobilné aplikácie.

Mobilné aplikácie - Mobilná aplikácia DOXXbetMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia HKM ZvolenMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia GAMOMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia OBIMobilné aplikácie - Mobilná aplikácia MsHK Žilina

Mobilné aplikácie iOSiOS

Produkty značky Apple sú vnímané ako vec prestíže, dizajnu a životného štýlu. Svojou filozofiou oslovujú zákazníkov po celom svete pre ktorých má AppStore na výber cez 2 milióny mobilných aplikácií. Produkty značky Apple, ako iPhone, iPad, alebo iWatch nie sú pre svojho majiteľa len spotrebným artiklom, ale aj módnym doplnkom a pracovným nástrojom. Všetky tieto vlastnosti robia z produktov využívajúcich platformu iOS komerčne najúspešnejšiu produktovú líniu na globálnom trhu, preto ak uvažujete o mobilnej aplikácii, mobilnú aplikáciu pre iOS jednoducho nemôžete vynechať.

Našou politikou je poskytovať svojim klientom konzultácie zdarma, preto využite jedinečnú možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií, ich súčasných trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Je len na vás, akú mobilnú aplikáciu chcete vytvoriť a aké funkcie bude mať.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií a ich možnostiach, trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Viac o mobilných aplikáciách pre iOS

Mobilné aplikácie AndroidAndroid OS

Najrozšírenejší operačný systém pre mobilné aplikácie predstavuje svojou otvorenosťou a variabilit ou jedinečnú platformu pre široké spektrum výrobcov mobilných zariadení. Zariadenia využívajúce túto Android platformu ponúkajú svojim používateľom univerzálnosť a nezávislosť od hardvérovej platformy.

Prostredníctvom služby Google Play je k dispozícií na stiahnutie cez 2,8 milióna mobilných aplikácii. Vývojárom pri vývoji mobilných aplikácií dáva Android spravidla neobmedzené možnosti z hľadiska vývoja mobilných aplikácií pre široké portfólio produktov od „wearables“ cez smartfóny, set-top boxy až po využitie v automobilovom priemysle.

Je len na vás, akú mobilnú aplikáciu chcete vytvoriť a aké funkcie bude mať.

Klientom poskytujeme konzultácie zdarma, preto využite možnosť získať viac informácií o tvorbe mobilných aplikácií a ich možnostiach, trendoch a riešeniach pre Váš biznis zdarma.

Viac o mobilných aplikáciách pre Android

ActivIT konzultácia - víno

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE, SKOČÍME NA VÍNO A DOHODNEME SA

KONZULTÁCIA ZDARMA